Untitled Document

GENEL BİLGİLER

Kongre Yeri ve Tarihi
Uluslararası katılımlı 2. İSTANBUL AİLE HEKİMLİĞİ DERNEĞİ KONGRESİ 6 – 10 Mayıs 2015 tarihleri arasında KKTC Acapulco Otel'de düzenlenecektir.

Kongre Kayıt ve Danışma Masası
Kayıt ve danışma masası acapulco Otel'de 6 – 10 Mayıs 2015  tarihleri arasında 08:00 – 19:00 saatleri açık olacaktır.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe' dir.

Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında ve sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Davet Mektubu
Kaydını tamamlamış olan kongre katılımcılarına, toplantılara katılımlarını kolaylaştırma amacıyla talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumdan izin alabilmesine yardımcı olmak amacıyla gönderilecek olup, katılımcıya hiç bir maddi destek sağlamamaktadır.

Kredilendirme
Türk Tabipleri Birliği Kongremize sürekli Tıp Eğitimi kredi puanı vermektedir.

Katılım Belgesi
Katılım belgeleri kongre bitiminde kayıt masasından verilecektir.

Stand ve Sergi
Kongre boyunca ilaç firmaları ürünlerini, kongre merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı kongre boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.

Transfer
Transfer talepleriniz için TOPKON KONGRE HİZMETLERİ ile irtibata geçmenizi rica ederiz.

K.K.T.C' ye Girmek İçin Kimlik Belgesi
TC. uyruklular nüfus cüzdanları ile K.K.T.C'ye ziyaret amacı ile giriş yapabilirler. K.K.T.C'ye TC. Nüfus cüzdanı haricinde hiç bir belge ile giriş yapılamaz. Kıbrıs yurdışı çıkış sayıldığından dış hatlar terminalinden pasaport veya nüfus kağıdı ile çıkış yapılabilmektedir. Pasaport ile çıkış yapanlara K.K.T.C'ye girerken pasaportlarına damga vurulduğundan Yunanistan'a girişlerde vize problemi yaşanmaktadır. Kimlik ile girişte gümrük polisinin vermiş olduğu belge; giriş ve çıkışta gösterilmek zorunluluğu olduğu için belgenin mutlaka saklanması gerekmektedir.

İletişim
Türkiye'de ki tüm GSM operatörlerinin hatları K.K.T.C' de kullanılabilecektir. Görüşme yapılabilmesi için telefon hatlarının yurtdışı görüşmelere açık olması gerekmektedir.

Refakat
K.K.T.C'ye 18 yaşından küçük çocukların ebeveynlerinden biri ile gelmesi durumunda diğer ebeveynin ikamet ettikleri ildeki emniyet müdürlüğünden muvafakat alma zorunluluğu bulunmaktadır.

Havaalanı
K.K.T.C'ye dış hatlar terminalinden giriş-çıkış yapılacaktır.

Teknik
K.K.T.C'de elektrik voltajı 240 olup, BS standartı kullanılmaktadır. 3'lü adaptörle 220/240 Volts A/C kullanılmaktadır.

 
Copyright © 2015 İSTAHED. All Rights Reserved